Kamera Panasonic AG-CX350

Kamera 4K AG-CX350 nowej generacji rozszerza możliwości wykorzystania kamer przenośnych ponad konwencjonalne zastosowania związane z gromadzeniem i nagrywaniem materiałów, aby zaspokoić szeroki zakres profesjonalnych potrzeb.

Wspaniały obraz 4K z 10bitowym kodekiem do 50/59.94p bez croppingu.

Nowy kodek HEVC zapewniający nagrywanie obrazu wysokiej jakości w 10-bitowym formacie UHD/60p przy niskiej przepływności danych Kamera może nagrywać filmy w wysokiej jakości 10-bitowym formacie UHD/60p na karcie pamięci SD. Korzysta ona również z nowego wysoko wydajnego kodeka HEVC (LongGOP, 10bitów, 4:2:0, MOV).
10-bitowa funkcja zmiennej liczby klatek (VFR) bez kadrowania W jakości UHD możliwe jest nagrywanie ze zmienną liczbą klatek (VFR) — od 1 do 50 kl./s. W jakości FHD nagrywanie w zwolnionym tempie może odbywać się z prędkością do 100 kl./s. Oba tryby zapewniają wysokiej jakości, 10bitowy, pełnoklatkowy obraz bez croppingu nawet przy dużej liczbie klatek na sekundę.

OBRAZ 4K HDR W TWOICH DŁONIACH

 Szeroki kąt widzenia 24,5 mm 20-krotny zoom optyczny oraz funkcja i.Zoom Najszerszy obiektyw w branży (24,5 mm w ustawieniu szerokokątnym) umożliwia rejestrowanie obrazów szerokokątnych z minimalnym zniekształceniem bez użycia konwertera optycznego. 20-krotny zoom optyczny obejmuje we wszystkich trybach opcje aż do teleobiektywu 490 mm. Ponadto funkcja i.Zoom umożliwia płynne powiększanie do 32x w rozdzielczości HD lub do 24x w rozdzielczości UHD od trybu teleobiektywu bez pogorszenia rozdzielczości. Kamera AG-CX350 ma również 2-, 5- i 10-krotny zoom cyfrowy.

Standard HLG (Hybrid Log-Gamma)

Dzięki HLG (Hybrid Log-Gamma) kamera AG-AC350 obsługuje standard HDR (High Dynamic Range), co pozwala uzyskać szeroki zakres dynamiki na monitorach telewizyjnych obsługujących tę technologię. Możliwość wyboru spośród ośmiu trybów gamma (HD, SD, FILMLIKE 1, FILMLIKE 2, FILMLIKE 3, FILM-REC, VIDEO-REC, HLG).

ULEPSZONA ŁĄCZNOŚĆ SIECIOWA DO TRANSMISJI NA ŻYWO

Streaming HD zgodny z RTMP/RTSP Kamery AG-CX350 można używać do transmisji na żywo z koncertów i wydarzeń sportowych, jak również do streamingu na żywo newsów. Wsparcie dla obsługi serwisów streamingowych Facebook, YouTube i innych.
Proste połączenie z siecią IP: Fabrycznie wbudowana obsługa NDI | HX Pierwsza w branży kamera wyposażona w tryb NDI | HX, która umożliwia transmisję obrazu i sterowanie kamerą przez połączenie IP bez użycia zewnętrznego konwertera. Kamera może zostać zintegrowana z większymi systemami i pracować razem z kamerami PTZ firmy Panasonic wyposażonymi w NDI oraz z systemem Live Production Center AV-HLC100.
-bezprzewodowe sterowanie za pomocą tabletu lub smartfona
-wyjście równoległe SDI i HDMI;
-obsługa zsynchronizowanego nagrywania z użyciem wielu kamer;
-funkcje regulacji jakości obrazu gotowego do transmisji;
-nagrywanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości w 24-bitowym formacie PCM

KOMPAKTOWA, LEKKA I PROSTA W OBSŁUDZE KONSTRUKCJA O NISKIM ZUŻYCIU ENERGII
  • Niskie zużycie energii i baterii, szybkie ładowanie
  • Jednoczesnie wyświetlanie w jakości HD na jasnym ekranie LCD oraz ekranie OLED EVF o wysokiej rozdzielczości
  • Kompaktowa i lekka konstrukcja o masie 1,9 kg